% 20 HAFTALIK SPOR KAYIP BONUSU

% 20 HAFTALIK SPOR KAYIP BONUSU

1- Promosyondan faydalanabilmeniz için yatırım kaybınızın en az 100 TL değerinde olması gerekmektedir. Bu promosyon tüm para yatırma yöntemleriniz için geçerlidir.

2- Para yatırımlaryla diğer bonuslardan faydalanmış üyelerin kayıp bonusu hakkı bulunmaz.

3- Bu promosyonda kayıplarınıza %20 Spor Kayıp Bonusu talep edebilirsiniz.

4- Kayıp Bonusu yatırmış olduğunuz ve kaybettiğiniz ana paraya istinaden verilecektir.Sadece spor bahisleri ve Sanal Sporlar kaybında geçerlidir.

5- Kayıp Promosyonu haftalık verilmektedir. Her Pazartesi gecesi 00:01’dan sonra Canlı Yardıma başvurarak kayıp bonusunuzu talep edebilirsiniz, 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar geçersiz sayılır.

6- Kayıp bonusunu alıp para çekimi yapan üyeler, 24 saat içerisinde tekrar bu bonustan faydalanamazlar.

7- Kayıp Bonusu talep edebilmeniz için hesabınızda 0 TL olması gerekmektedir, açık çekim talebinizin olmaması ve açık kuponunuzun olmaması gerekmektedir.

8- Kayıp bonusunun herhangi bir çevrim şartı yoktur. Kayıp bonusu alan üyelerimizin, kayıp bonusu ile kazanç sağlaması durumunda, çekim yapabilecekleri maksimum tutar, almış oldukları bonusun 30 katıdır. Verilen kayıp bonusu hesaptan düşülerek ödeme yapılmaktadır.

9- Kayıp bonusu ile elde edilen kazancın çekilmesi durumunda, kayıp bonusu bakiyenizden silinecektir.

10- “Betcarat” herhangi bir promosyondaki  kural ve şartlari degiştirme yada promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

11- Bu promosyon 19.01.2018 tarihinden itibaren  geçerlidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*